Zareklamuj się gdziekolwiek chcesz.

Napisał dnia 03 sierpnia 2018
Transport i spedycja
eb34b8072df01c2ad65a5854e7494593e375e6c818b5144091f8c178a0ea_640.jpg

Folia monomeryczna, przeznaczona do aplikacji na płaskie powierzchnie – tablice, szyldy, plansze naklejane na twarde podłoża, itp. Zastosowanie – mogą to być sztywne zabudowy samochodów ciężarowych – dostawczych, formy naklejek, nalepek i wklejek na samochody osobowe – dostawcze wyklejanie na powierzchniach nie posiadających przetłoczeń, wytłoczeń i zagłębień.


folia monomeryczna

Foto: pixabay.com

Folie monomeryczne stosujemy również na…

Folie monomeryczne stosujemy również na wszelkiego rodzaju tablice reklamowe i informacyjne gdzie podkładem jest płaska blacha, płyta PCV, czy też Dibond. Folię można także stosować do oklejania: frontów szafek kuchennych, drzwi, szaf wnękowych, ścian, płyt.

Folie monomeryczne mogą być wykorzystane przy produkcji każdego rodzaju reklamy out of home. Sprawdzają się jako media do wykonania billboardów, aplikacji podświetleniowych takich jak kasetony, liter przestrzennych, systemów wystawienniczych, grafik reklamowych, aplikacji pojazdowych, czy szyldów. Mimo wielu zastosowań większość dostępnych folii ma charakter uniwersalny, czyli można je stosować zarówno w aplikacjach wewnętrznych jak i zewnętrznych.

folia monomeryczna

Foto: pixabay.com

Folie głównie różnią się metodą produkcji, zastosowaniem, przeznaczeniem do wybranej technologii druku Na rynku najczęściej spotykane folie samoprzylepne to folie monomeryczne, polimeryczne i wylewane. Folie monomerowe mają zastosowanie w krótko i średniookresowych aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych naklejanych na płaskich powierzchniach. Z kolei folie polimerowe stosowane są w przypadku średnio i długookresowych aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>